Home

de poids léger Reconnaissant meci tenis simona halep Obligatoire Académie Hôte de

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

TENIS - Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturi la Wimbledon —  eMaramures
TENIS - Simona Halep s-a calificat fara emotii in sferturi la Wimbledon — eMaramures

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open  2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci  dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open 2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro

Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ilie Năstase, convins că Simona Halep nu se va retrage din tenis: "E  tânără, nu are probleme!" - Antena Sport
Ilie Năstase, convins că Simona Halep nu se va retrage din tenis: "E tânără, nu are probleme!" - Antena Sport

Simona Halep - 1st week of a Grand Slam is always a challenge. 2nd week of  a Grand Slam is another challenge. One is accomplished ✓ Let's go for the  2nd one!
Simona Halep - 1st week of a Grand Slam is always a challenge. 2nd week of a Grand Slam is another challenge. One is accomplished ✓ Let's go for the 2nd one!

Simona Halep a fost eliminată în optimile de... | News.ro

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

AUSTRALIAN OPEN. Simona Halep, cea mai lungă partidă a carierei. Meci  dramatic cu Lauren Davis
AUSTRALIAN OPEN. Simona Halep, cea mai lungă partidă a carierei. Meci dramatic cu Lauren Davis

Simona Halep, audiată la Londra! Românca nu a mai jucat un meci oficial din  vara anului trecut | Tenis | iAM SPORT
Simona Halep, audiată la Londra! Românca nu a mai jucat un meci oficial din vara anului trecut | Tenis | iAM SPORT

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Simona Halep - Wikipedia

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Simona Halep a ieșit din Top 1000 WTA, după un an în care nu a jucat niciun  meci
Simona Halep a ieșit din Top 1000 WTA, după un an în care nu a jucat niciun meci

Simona Halep y su viaje salvaje en los últimos meses

Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și  urmează Serena Williams
Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și urmează Serena Williams

Anunț oficial: Simona Halep nu joacă la US Open 2023. Organizatorii  turneului au retras numele sportivei
Anunț oficial: Simona Halep nu joacă la US Open 2023. Organizatorii turneului au retras numele sportivei

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a  cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24